KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8941100
nr 894 1100
Carl Johanson, 'Vägen till Emaus', signerad, -64, pannå, 55x60
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 12 maj 2014
kl 20:25:43
12/5 20:20:43
12 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal